Tara feston ditëlindjen e nëntë

Tara feston ditëlindjen e nëntë

Tara sot feston 9-vjetorin e lindjes me rastin e kësaj dite të veçantë, nuk ka munguar as urimi nga e fejuara e Bleros, e cila në Instagram ka publikuar një fotografi bashkë me të, teksa ka shkruar fjalët më të mira për vajzën e burrit të ardhshëm.

Afrona me urimet e saj ka lavdëruar Tarën për çka meritat ua ka dedikuar prindërve, Teutës dhe Bleros.

Madje ajo është shprehur se ndihet keq për mos praninë e saj në këtë ditë të veçantë për vogëlushen, shkruan rtv21.tv.

Gëzuar ditëlindjen princeshë Tara. Sot është një ditë e veçantë për ty, shpresoj se do të jetë dita jote më e lumtur. Më vjen keq që s’mund të jem me ju në këtë ditë të veçantë. Të uroj shëndet, dashuri dhe fat.”, ka shkruar Afrona dhe ka kujtuar momentin kur është takuar me të.

 Një urim i tillë për Tarën ka shkruar edhe Blero, i cili ka shprehur dashurinë e madhe që e ka për të bijen, madje ai edhe ka përgatitur një befasi për të, por, duke e vërejtur mungesën e Afronës.

Vogëlushja ka trashëguar talentin për muzikë dhe aktrim, ajo këndon e aktron në disa projekte. “Shoqe kallamoqe“, titullohet kënga e fundit e Tarës në bashkëpunim me Elisën.
Kujtojmë se, Tara së fundmi është e anagzhuar në një seriali televiziv. /21Media