Bukuroshja po shkëlqen në këto veshje

Bukuroshja po shkëlqen në këto veshje

Padyshim se Agnesa Vuthaj është njëra ndër modelet më të njohura shqiptare dhe shpesh herë është bërë pjesë e shtypit rozë edhe për jetën personale.

31 vjeçarja ende nuk e ka gjetur fatin e saj të jetës, të paktën nuk ka ndonjë lidhje publike, shkruan rtv21.tv

Por, fotosesioni i fundit që ka realizuar me veshje të dasmave si vello e dallama, ka ngritur disa dyshime.

Ndonëse këto fotografi janë realizuar vetëm për reklamë, Vuthaj po duket me të vërtetë bukur si nuse./21Media

@agnesavuthaj @elonagrezdamakeup @vorbullastudio @sallonnuserietina #thebest 💪💪💪

A post shared by Sallon Nuserie”Tina” (@sallonnuserietina) on