Agnesa një ikonë stili

Agnesa një ikonë stili

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj, ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotosesion të realizuar për këtë vjeshtë.

Në foto Agnesa shfaqet mahnitëse e veshur me një pallto ngjyrë kafe dhe një palë këpucët sportive të bardha.

Ndryshe, Agnesa numëron 187 mijë ndjekës në Instagram, adhurues të stilit dhe bukurisë së saj./21Media

 

#afternoonslikethese #photo @flutrafidanphotography #coat @maison_stellasallaku

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on