Agnesa duket për mrekulli me veshje tradicionale

Agnesa duket për mrekulli me veshje tradicionale

Jemi mësuar që bukuroshen shqiptare, Agnesa Vuthaj, ta shohim gjithmonë me veshje moderne dhe në hap me trendet botërore, mirëpo ajo pëlqen edhe veshjet tradicionale.

Agnesa ka publikuar në Instagram disa imazhe ku shihet duke pozuar para aparatit me veshje tradicionale të cilat i shkonin shumë.

Ndryshe, kujtojmë se Agnesa ka një kohë të gjatë që ka themeluar brendin e saj të modës./21Media