Ahmeti: Zgjedhjeve të reja tashmë po iu vjen era

Ahmeti: Zgjedhjeve të reja tashmë po iu vjen era

Nismës se dy partitë opozitare LDK-së dhe Vetëvendosjes për rrëzimin e Qeverisë Haradinaj, i është bashkruar së fundmi edhe Partia Socialdemokrate. Kryetari i këtij subjekti, Shpend Ahmeti, thotë se janë duke punuar intensivisht për këtë çështje. /21Media