"Besa" u publikua me videoklip

“Besa” u publikua me videoklip

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vjollca Robelli-Mripa e njohur si “Ajo” sapo publikoi projektin “Besa”.

Këngës, “Ajo” i ka bashkangjitur edhe videoklipin, shkruan rtv21.tv

Kënga është shkruar dhe kompozuar nga vetë artistja, ndërsa miksi i saj është bërë nga Andrew Phillips, i cili është kompozitor i nominuar për çmimet “Oscar” dhe “Emmy”./21Media