Një e vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kryshec

Loading...

Një e vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kryshec

Policia njofton se dje në fshatin Kryshec të Pejës dy automjete me targa vendore janë përfshirë në aksident trafiku, me ç’rast si pasojë e lëndimeve të marra ka vdekur një femër K/Shqiptare.

Po ashtu, si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy meshkuj dhe një femër K/Shqiptar-e.

”Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë u dorëzohet familjarëve”, njofton policia./21Media