Aksident trafiku në Prishtinë, dyshohet se ka të lënduar

Aksident trafiku në Prishtinë, dyshohet se ka të lënduar

Sot para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në afërsi të menzës së studenteve në Prishtinë.Në aksident dyshohet se ka të lënduar dhe nga pamjet shihet se është dëmtuar edhe semafori.
Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin./21Media