Zbulojeni partnerët e "Game of Thrones"

Zbulojeni partnerët e “Game of Thrones”

Ndonëse adhuruesit e Game of Thrones kanë më shumë gjasa të rrënjosen për romancë në ekran në mes të banorëve të Westeros, mirëpo çfarë ndodh me aktorët dhe aktoret që luajnë aty?

Shikuesit kanë qenë prej kohësh me idenë e një marrëdhënieje të mundshme mes personazheve kryesore Daenerys Targaryen dhe Jon Snow, Kit Harington, në fakt ka qenë bashkë me Rose Leslie (Ygritte) që nga viti 2012 dhe ata u zhvendosën këtë vit, shkruan rtv21.tv.

Sansa Stark? Ajo është çift me Joe Jonas. Khal Drogo? Ai është i martuar me ish-gruan e Lenny Kravitzit, Lisa Bonet. Ndërsa, Daenerys për fat të keq, është i vetëm./21Media