Aktori foli për bashkëpunimet e tij

Loading...

Aktori foli për bashkëpunimet e tij

Aktori me prejardhje shqiptare nga Tetova që jeton dhe vepron në Gjermani, Flamur Aliu, së fundmi po mer pjesë në një film anglez.

Aliu, i cili ishte pjesëmarrës në serialin shumë të njohur gjerman ”GZSZ” (Gute Zeiten schlechte zeiten) sot shpalosi të reja nga jeta e tij.

Aktori i njohur, sot në emisionin ”Prite të Gjelbrën” të RTV21 live nga Berlini rrëfeu për karrierën e tij, në veçanti për projektet e tij ndërkombëtare.

Aktori Flamur Aliu jeton qe 15 vjet në Gjermani, atje ku edhe po e vazhdon karrierën./21Media