"Do të më marrë malli shumë"

“Do të më marrë malli shumë”

Aktori spanjoll, Ferdinando Valencia dhe modelja Brenda Kellerman kishte pak kohë që u bënë prindër, çifti u bekua me dy djemë binjak, të cilët i pagëzuan me emrat Dante dhe, Tadeo.

Por, 3 muaj pas lindjes Dante vdiq pasi që ishte diagnostikuar me një sëmundje që nga lindja, dhe nuk mundi t’i bëjë ballë kësaj sëmundje.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori përmes një postimi prekës në Instagram.

Derisa ti u largove, të siguroj se do të më marrë malli shumë. Mirupafshim Dante, lamtumirë dashuria ime!”, ka shkruar ai, duke ia shoqëruar këtij postimi edhe një foto bashkë me djalin. /21Media

 

View this post on Instagram

 

Y mientras te vas, te aseguro que incluso voy a extrañarme a mí!… Adios Dante, Adios mi Amor.

A post shared by Ferdinando Valencia (@ferdinandoval) on