Thjesht magjepsëse

Thjesht magjepsëse

Para dy muajve aktorja e famshme Miranda Kerr i dha fund beqarisë duke u martuar me themeluesin e Snapchat, miliarderin Even Spiegel.

Ceremonia u mbajt në Kaliforni dhe ishte private me vetëm 45 të ftuar familjarë dhe miq. Ndërkaq deri më tani nuk është publikuar ndonjë fotografi e dasmës.

Aktorja kishte vendosur që ato t’i shfaq për publikun përmes revistës “Vogue”.

E veshur në fustanin e nusërisë “Dior”, Kerr për “Vogue” ka thënë se nuk mund ta imagjinonte vetën në një fustan më të mirë./21Media