Gabriella bëhet nënë për herë të parë

Loading...

Gabriella bëhet nënë për herë të parë

Ylli i filmit të njohur për të rinjë “Bring It On” Gabriella Union, u bë nënë për herë të parë, por pas aborteve të shumta beben e saj e mbajti një zëvendësuese në pamundësi që ajo të bënte lindje.

Related image

Gabriella ishte martuar në vitin 2014 me yllin e NBA Dwayn Wade. Në fillim ajo nuk donte fëmijë, në librin e saj “We’re going to need more wine”, 44 vjeçarja u hapë me lexuesit dhe fansat për shqetësimet e saj lidhur me abortet dhe se sa e vështirë ka qenë për të, të mos jetë në gjendje të mbajë në bark beben e saj dhe të bëj lindje normale, shkruan rtv21.

Image result for gabrielle union and her husband

Image result for gabrielle union book

 

Ajo kishte abortuar 8 herë dhe për tre vite kishte qenë një “e burgosur” në trupin e saj duke u munduar të mbetej shtatzënë. Çifti u panë shumë të lumtur në një fotografi në Instagram duke mabjtur vajzën e tyre të vogël., shkruan rtv21.tv

'We are sleepless and delirious but so excited' Gabrielle and Dwyane wrote alongside this sweet snap of the moment the couple met their baby girl

“Jemi pa gjumë por shumë të emocionuar ta ndajmë këtë me ju, mrekullia jonë, vajza jonë, mbërrijti më në fund dhe përgjithmonë do të ngulitet në zemrat tona si gjëja më e bukur në botë që na ka ndodhur”, shkruajti ajo poshtë fotografisë./21Media.