Ende nuk dihet gjinia e fëmijës

Ende nuk dihet gjinia e fëmijës

Ryan Reynolds dhe Blake Lively janë bërë prindër për herën e tretë, shkruan rtv21.tv

Sipas mediave të huaja, çfti janë bërë prindër para dy muajve mirëpo ardhjen në jetë të fëmijës së tretë e kanë mbajtur të fshehtë, dhe ende nuk dihet gjinia e fëmijës.

Dyshja e njohur nga martesa e tyre kanë dy vajza, James katërvjeçar dhe dyvjeçaren, Inez. Kurse. Kujtojmë se aktorja edhe shtatzënin e saj e mbajti të fshehur deri në ditën kur u shfaq në premierën e filmit të ri të aktorit, “Detective Pikachu” në New York.

Lively dhe Reynolds kështu kanë vepruar edhe me dy vajzat e tjera duke i mbajtur gjithmonë largë  vëmendjes mediatike. /21Media