Një çift i ri në skenën e Hollywood-it

Një çift i ri në skenën e Hollywood-it

Aktorja e njohur botërore, Chloe Moretz është kapur nga paparacët, duke u puthur me modelen e revistës “Playboy”, Kate Harrison në rrugët e Malibus.

Aktorja që ishte ndarë me Brooklyn Beckham para tetë muajve, befasoi të gjithë me veprimin e bërë, pasi që ajo asnjëherë nuk kishte folur për orientimin e saj seksual.

Moretz deri më tani publikisht ka pasur lidhje vetëm me meshkuj, shkruan rtv21.tv

Dyshja nuk kanë folur publikisht për lidhjen e tyre dhe bazuar në  shkrimet e “TMZ”, Chloe dhe Kate janë duke bashkëjetuar.

Aktorja 21 vjeçare dhe modelja 27 vjeçare janë parë duke i komentuar njëra-tjetrës në imazhet e postuara në rrjetet sociale./21Media

 

View this post on Instagram

 

Today . W @bcbgmaxazria

A post shared by (@thekateharrison) on

 

View this post on Instagram

 

Congratulations @martinscorsese_ proud to be apart of your incredible legacy in this industry ♥️ thank you for having me

A post shared by Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz) on