"Drita mbetet gjithmonë"

“Drita mbetet gjithmonë”

Aktorja dhe këngëtarja e njohur Lea Michele ka kujtuar të dashurin e saj në 6 vjetorin e vdekjes së tij.

32 vejçarja me anë të një postimi në rrjetin social Twitter në përvjetorin e gjashtë të Cory Monteith ka theksuar se kujtimi për të do mbetet gjithmonë, shkruan rtv21.tv

“Drita mbetet gjithmonë”, ka shkruar Lea në Twitter.


Lea lidhjen e saj me Coryn e kishte filluar në vitin 2009. Çifti kanë qenë të pandashëm derisa vdekja e morri Coryn në vitin 2013.

Kujtojmë se, Lea në muajin mars të këtij viti është martuar me Zandy Reich, në në një ceremoni private, ku të pranishëm ishin vetëm familjarët e çiftit. /21Media