52-vjeçarja martohet në një ceremoni private

52-vjeçarja martohet në një ceremoni private

Aktorja e njohur, Pamela Anderson është martuar për herë të pestë me producentin Jon Peters.

52-vjeçarja i tha pranoi të martohet me 74-vjeçarin në një ceremoni private në Malibu të hënën shkruan, DailyMail.

Sipas disa burimeve, dyshja janë njohur 30 vite më parë kurse,  janë bashkuar me njëri-tjetrin kohëve të fundit.

Ish-burrat e aktores përfshijnë yllin rock, Tommy Lee, me të cilin u martua nga 1995 deri në 1998. Ata kanë dy djem të rritur.

Pamela ishte gjithashtu e martuar me Kid Rock nga 2006 deri në 2007. Ajo ishte martuar dy herë në Rock Salomon, nga viti 2007 deri në 2008 dhe pastaj përsëri nga 2014 në 2015.

Për herën e fundit Pamela ishte e martuar me yllin e futbollit francez Adil Rami. /21Media