Shfaqet tejet atraktive

Loading...

Shfaqet tejet atraktive

Aktorja e bukur turke, Meryem Uzerli,  e cila te ne u bë e njohur përmes rolit të “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i Madhërishëm”, ka rrëmbyer vëmendjen me paraqitjen e saj në  Festivalin e Filmit në Kanë.

Biondina 34-vjeçare ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi nga tepihu i kuq, ku shfaqet e veshur me një fustan plot shkëlqim, të hapur te pjesa dekoltesë dhe këmbëve.

Komentet dhe pëlqimet nga fansat e saj janë të shumta, të cilët kanë komplimentuar dukjen e aktores./21Media