Çifti janë fotografuar gjatë një dreke

Çifti janë fotografuar gjatë një dreke

Aktorët hollivudian, Katie Holmes dhe Jamie Foxx janë parë teksa kanë dalur së bashku në një drekë romantike në New York.

Për lidhjen e dashurisë ndërmjet Holmes dhe Foxx ishte folur me vite, por çifti i dashuruar me mjeshtëri i kishte ikur çdo paraqitjeje të përbashkët në publik, por fshehjes i erdhi fundi.

Ata janë fotografuar nga një adhurues i tyre, i cili nuk ka hezituar që fotografinë ta publikojë në rrjetet sociale. Edhe pse aktorët thuhet të jenë në lidhje që nga viti 2013, ende nuk ka konfirmim zyrtar nga ana e tyre./21Media