Besimtarët myslimanë sot festojnë Kurban Bajramin

Besimtarët myslimanë sot festojnë Kurban Bajramin

Shumë të personazhe të famshëm kanë shfrytëzuar rrjetin social Instagram për të uruar Kurban Bajramin e në mesin e tyre edhe këngëtari i njohur, Alban Mehmeti.

Ai ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet pranë bashkëshortes, Fjollës dhe dy fëmijëve, Lurnit dhe Troit.

“Me fat Kurban Bajrami, shëndet e mbarësi në familjet tuaja”, ka shkruar Albani krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

Me fat Kurban Bajrami, shëndet e mbarësi në familjet tuaja 🙌🙌

A post shared by albanmehmetiofficial (@albanmehmetiofficial) on

Ndryshe, “Më mungon” është projekti i fundit muzikor që Albani ka publikuar më 10 shkurt. Kënga është pritur mjaft mirë nga fansat e tij./21Media