Alban Ramosaj publikoi këngën “A je me najkon”

1 min read

Këngëtari Alban Ramosaj ka publikuar në mesnatë një projekt të ri muzikor.

“A je me najkon”, mban titullin kënga e re e Albanit.

Teksti dhe muzika mbajnë vulën e Albanit. Për producimin e kësaj kënge këngëtari ka bashkëpunuar me Marko Polon.

Kënga është lansuar në Youtube e shoqëruar me videoklip./21Media