Çifti së shpejti do bëhen prindër për herë të dytë

Çifti së shpejti do bëhen prindër për herë të dytë

Çifti i njohur, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Dyshja nuk hezitojnë asnjëherë ta shprehin dashurinë e madhe që e kanë për njëri-tjetrin.

Miriami e Albani janë shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku publikojnë fotografi të ndryshme nga jeta e tyre.
Së fundmi, Albani në Instagram e ka publikuar një fotografi të bukur afër Miriamit, e cila shihet duke e puthur atë në faqe.

“Është koha te duhemi”, ka shkruar Albani poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Eshte koha te duhemi ♥️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

 Në vitin 2015 dyshja janë bërë prindër për herë të parë të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Amelia.

“Duamë” titullohet kënga e fundit e çiftit, e cila është publikuar në muajin maj dhe deri më tani numëron mbi 17 milionë klikime./21Media