Publikohet një fotografi nga fëmijëria e Albanit

Publikohet një fotografi nga fëmijëria e Albanit

Kantautori i njohur shqiptar, Alban Skënderaj për pubikun u bë i njohur njohur që në moshë të re dhe konkurronte në “Top Fest” dhe “Zhurma show”.

Përmes një imazhi të publikuar në Instagram ai është rikthyer në kohën kur ishte fëmijë, me pamjen që ka pasur atëherë thuajse nuk njihet, shkruan rtv21.tv

Kështu dilnin selfie-t ne vitet 90”, ka shkruar  Albani poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Keshtu dilnin selfie-t ne vitet 90 🙄😅

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Kujtojmë se, më më 27 shtator Albani do ta mbaj koncertin e tij recital në Amfiteatrin e Tiranës. Ndryshe, Alban Skënderaj, më 19 qershor ka mbajtur koncertin “Hapësirë e një ëndrre”, në sallën e sporteve “1 Tetori” në Prishtinë. /21Media