Albatrit Muqiqi gati për sezonin e verës

Albatrit Muqiqi gati për sezonin e verës

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun,  Albatrit Muqiqi ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë projektin e tij më të ri.

“Po du me t’pa”  titullohet kënga më e re që po vjen nga ky këngëtar.

Ndryshe “T’i fala” është kënga e fundit e Albatritit e publikuar tre muaj më parë./21Media