Çifti duken për mrekulli

Çifti duken për mrekulli

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, janë ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë, shkruan rtv21.tv

Dyshja e njohur janë shumë të pëlqyer nga fansat, teksa vazhdojnë të jenë emra shumë të ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Egzona në instagram ka publikuar një fotografi ku shfaqet shumë e lumtur pranë Albatritit.

“Dashuri”, është mbishkrimi që ajo e ka lënë fotografisë, e cila ka grumbulluar pëlqime dhe komente të ndyrshme.

Albatriti dhe Egzona janë bërë prindër për herë të parë në maj të vitit 2017, të një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia. Ndërsa, në janar janë bërë prindër për herë të dytë, të binjakëve, të quajtur Elia dhe Erald./21Media