Albëria mahnitëse e veshur me një fustan të zi

Albëria mahnitëse e veshur me një fustan të zi

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Albërie Hadërgjonaj e cila është pjesë e jurisë në spektaklin “Your Face Sounds Familiar” çdo javë tërheq vëmendjen me dukjen e saj të kuruar deri në detajin e fundit, shkruan rtv21.tv

Albërie Hadërgjonaj është aktive edhe në rrjetet sociale nga aty ku edhe poston fotografi të ndryshme që mahnitin të gjithë.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto në të cilën ajo shfaqet mahnitëse e veshur me një fustan të zi duke pozuar si një adoleshente.

Komente të shumta pozitive ka marrë Albëria në foton e publikuar./21Media

h