Artistja tregoi si e nisi vitin 2020

Artistja tregoi si e nisi vitin 2020

Vitin 2020 këngëtarja e mirënjohur, Albërije Hadërgjonaj e filloi me pushime. Artistja, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale, sot publikoi një imazh nga pushimet.

E veshur vetëm me bikini, këngëtarja shfaqi linjat e bukura trupore nga pushimet, shkruan rtv21.tv

“E fillova me ☀ 2020 🥂”, shkroi Albërija krahas imazhit, në të cilin po merr komente dhe pëlqime të shumta nga 198 mijë ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

E fillova me ☀️ 2020🥂

A post shared by Alberije (@alberije_hadergjonaj) on

Kujtojmë që, kënga e fundit e Albërijes është “Ku ta gjej dikë ta dua”, me të cilën mori pjesë në festivalin e RTSH-së./21Media