Ka një dedikim për të

Ka një dedikim për të

Modelja e mirënjohur shqiptare, Almeda Abazi, po shijon ditët më të bukura me djalin e saj, Efehanin. Ajo publikoi një fotografi me të birin në Instagram, ku ndër tjerash shkroi: “Nuk mund ta besoj që i ka mbush 40 ditë”.

Para pak ditësh, Almeda tha se Efehani i ka ngjarë babait, Tolgahan.

Kujtojmë se Almeda dhe Tolgahan janë martuar në vitin 2017./21Media