Almeda vizitoi bashkëshortin gjatë xhirimeve të serialit

Almeda vizitoi bashkëshortin gjatë xhirimeve të serialit

Ish miss Shqipëria, Almeda Abazi-Sayışman, ka vizituar bashkëshortin e saj, aktorin e njohur turk Tolgahan Sayışman gjatë xhirimeve të serialit “Şampiyon”.

Në rrjetin social Instagram, Almeda ka publikuar një video në të cilën Tolgahan shihet para xhirimeve duke ushtruar, kjo pasi ai luan rolin e boksierit.

Ndryshe, Almeda dhe Tolgahani në shtator ishin për vitzitë në Kosovë, bashkë me djalin e tyre Efehanin. Përveç Prishtinës, dyshja në Kosovë kanë vizituar edhe qytetin e Prizrenit./21Media