Publikoi një fotografi të bukur me të

Publikoi një fotografi të bukur me të

Një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi ka vite që janë të martuar. Dashuria e tyre veç se rritet dita-ditës dhe këtë po e dëshmojnë vazhdimisht të dy.

Së fundi Ami publikoi një fotografi tejet artistike me të, teksa po i shtrëngonin duart. “Që nga fillimi”, ishte përshkrimi që ia vuri fotografisë, transmeton rtv21.tv

Amarda dhe Ermali kanë dy fëmijë./21Media