“Amore” projekti i ri i dyshes

“Amore” projekti i ri i dyshes

Reperi i njohur shiqptar, Trim Jetullahu sapo publikoi projektin e tij më të ri muzikor.

“Amore” titullohet projekti i reperit të cilin e solli në bashkëpunim me Fatima Ymeirn. Kësaj kënge dyshja i realizuan edhe videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës u kujdes Edlir Begolli dhe Trim Jetullahu ndërsa, muzikën e bëri Edlir Begolli.

Kujtojmë se, ky është bashkëpunimi i parë i dyshes dhe pritet të shihet se  a do të pëlqehet nga publiku. /21Media