E gjithë vëmendja te familja Lipa!

E gjithë vëmendja te familja Lipa!

Familja e Dua Lipës së fundi ishte prezente në një dasmë. Të veshur me shumë stil e kaq elegantë, e gjithë vëmendja ishte te familja Lipa.

E ëma e Duas ndau një fotografi me të bijat. Gjersa dy bukuroshet shkëlqenin me fustane të shkurta, nëna e tyre u shfaq me një fustan të gjatë. Ato duken shumë tërheqëse, shkruan rtv21.tv

“Unë dhe vajzat”, shkroi ajo krahas fotografisë.

Dukagjini dhe Anesa kanë tre fëmijë: Duan, Rinën dhe Gjinin./21Media