Festë në familjen Haradinaj

Festë në familjen Haradinaj

Moderatorja e njohur, Anita Muçaj, feston sot ditëlindjen e saj të 37-të, shkruan rtv21.tv

Anita është befasuar nga bashkëshorti i saj, kryeministri Ramush Haradinaj me një buqetë të madhe me trëndafila të kuq.

Përveç buqetës Ramushi i ka dhuruar Anitës edhe një puthje pasionante.

Ndryshe, Anita Muçaj dhe Ramush Haradinaj janë martuar para 13 vitesh, dhe kanë katër fëmijë së bashku./21Media