Dua Lipa gjithmonë nën shoqërinë e Anwar Hadid

Dua Lipa gjithmonë nën shoqërinë e Anwar Hadid

Tash e sa muaj këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është në një lidhje me vëllain e motrave Hadid, Anwar. Ai duket mjaft i dashuruar me Duan, diçka të tillë e ka treguar edhe këtë here duke publikuar në rrjete sociale një video të këngëtares, ndërkohë që ajo është duke kërcyer dhe veshur mjaft thjeshtë.

Gjithashtu videon e ka shoqëruar me disa ikona zemrash si disa të tjera me lot duke treguar ndjenjat për të.

Anwar e shoqëroi këngëtaren edhe gjatë realizimit të koncertit “Sunny Hill Festival” në Kosovë./21Media