E vogla e Albërisë mahnitëse në festivalin e famshëm

E vogla e Albërisë mahnitëse në festivalin e famshëm

Tash e sa vjet, Anxhelina Hadërgjonaj po jeton larg Shqipërisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka krijuar një jetë të re.

Banon në mes të Hollywood-it dhe vazhdimisht në shoqërimin e personave të famshëm, nuk kishte si të mungonte në festivalin e famshëm Coachella, shkruan rtv21.tv

Anxhelina është shfaqur joshëse përkrah miqve të saj në festival, e veshur nga stilistët e njohur Ryan dhe Walter.

Ndryshe, Anxhelina është distancuar nga tregu muzikor shqiptar, pasi është në kërkim të ëndrrës amerikane./21Media