Rita ndjehet e lumtur

Rita ndjehet e lumtur

Në muajin shtator kompania Apple ka prezantuar modelin e ri të iPhone 11.

Edhe pse ende nuk ka dalë mirë në shitje, këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore e pranoi si dhuratë këtë model të ri.

Bëhet fjlaë për fjalë për Rita Orën, e cila joftoi përmes Instagramit se kompaniaApple i dërgoi dhuratë modelin e ri 11, dhe për këtë është shumë e lumtur.

Jam shumë e emocionuar. I dua lodrat e mija të reja”, ka shkruar ajo.

Projekti i fundit i Rita Orës është “Ritual” dhe numëron mbi 40 milionë klikime./21Media