Ai publikoi një fotografi të binjakëve në llogarinë e tij në Instagram

Ai publikoi një fotografi të binjakëve në llogarinë e tij në Instagram

Emri i Ardian Bujupit është lakuar nga mediat rozë së fundi, kjo për shkak të disa videove dhe fotove që u publikuan nga një fanse e tij, e cila tha se kaloi natën me të. Madje, fansja u lut që të ketë binjakë.

Pas këtyre pamjeve, nuk reagoi këngëtari i mirënjohur, deri mbrëmë kur publikoi një fotografi të binjakëve në llogarinë e tij, e mbase kjo mund të konsiderohet si “kundëpërgjigje” nga ana e Bujupit. Megjithatë, ai nuk tha diçka rreth kësaj fotografie, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

“Cika Cika” është projekti i fundit i Ardian Bujupit dhe Xhensila Myrtezaj që u publikua në muajin qershor dhe deri më tani arriti mbi 65 milionë klikime në Youtube./21Media