Ardiani këtë javë publikon tri projektet e reja

Ardiani këtë javë publikon tri projektet e reja

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ardian Bujupi ka gati tri këngë të reja, të cilat do t’i publikojë gjatë kësaj jave. Këtë e bëri të ditur përmes një fotografie në Instagram, ku shkroi se ato do të publikohen të enjten dhe të premten.

Publikimin e këtyre këngëve po e presin me padurim fansat e artistit, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

LUNA EP – mit 3 neuen Songs – Donnerstag auf Freitag 23:59 Uhr überall streamen! 🌓🌒🌑

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

“Eine Nacht” është projekti i fundit i tij, që e ka publikuar para pak ditësh. Kënga po pëlqehet shumë nga fansat e tij./21Media