Kënga është punuar nga Cekic

Loading...

Kënga është punuar nga Cekic

Këngëtarja e mirënjohur, Argjentina Ramosaj dhe reperi i njohur Vig Poppa kanë bashkuar forcat për projektin e tyre më të ri muzikor.

Vig Poppa përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar se nesër në ora 19:00 do të publikohet kënga e tyre e cila është punuar nga Cekic.

Ai nuk ka zbuluar detaje tjera rreth këtij projekti, mirëpo mbetet të shihet se me çka do t’i befasojnë ata fansat./21Media

Neser ne ora 19:00

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on