Argjentina ka publikuar një fotografi të bukur familjare

Argjentina ka publikuar një fotografi të bukur familjare

Këngëtarja e njohur, Argjentina Ramosaj me fjalët më të mira i ka uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj, Dukagjin Fetahut, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi të bukur ku shfaqet pranë djalit, Noah dhe bashkëshortit.

“Urime ditëlindjen për bashkëshortin më të mirë dhe babain më të mirë në botë. Të duam shumë”, ka shkruar Argjentina.

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday to the best husband & best daddy in the world ❤️ @dugiannex we love you so much

A post shared by (@argjentinaramosaj) on

Ndryshe, “Sekreti” është projekti i fundit i Argjentinës, të cilin e solli në bashkëpunim me Dj Geek. Kënga është pëlqyer shumë nga fansat e dyshes dhe në kanalin Youtube numëron mbi 2 milionë klikime /21Media