Ariana merr komplimente për dukjen

Loading...

Ariana merr komplimente për dukjen

Ariana, bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka rrëmbyer vëmendjen me fotografinë e fundit të publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron 143 mijë ndjekës.

Ajo është shfaqur e veshur me një kostum ngjyrë vjollce të kombinuar me një bluzë të zezë dhe atlete të bardha.

Fotografia ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit të cilët e kanë komplimentuar për stilin e veçantë./21Media 

🙌

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on