Ariana kombinon fustanin e lirë me atletet tjetet të shtrenjta

Loading...

Ariana kombinon fustanin e lirë me atletet tjetet të shtrenjta

Ariana Fejzullahu, ka arritur që në  botën e show-bizit të krijoj një identitet të vetin, larg epitetit si gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, shkruan rtv21.tv

Kjo falë paraqitjeve të saj dhe stilit të veçantë. Tashmë Ariana është shndërruar në inspirim për shumë vajza.

E stili i saj në shumicën e rasteve kushton shtrenjtë, por Ariana arrin që rrobat mijëra  euroshe t’i kombinojë me ato shumë të lira.

Në një footgrafi të publikuar në rrjetet sociale Ariana ka veshur një fustan të gjatë Zara i cili sipas faqes whattheywearin në Intsagram, kushton 20 euro, kurse atletet të firmës Balenciaga kushtojnë fiks 650./21Media