Shtatzënia duket se ka reflektuar shumë në pamjen e saj

Shtatzënia duket se ka reflektuar shumë në pamjen e saj

Gruaja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, Ariana është mjaft e përfolur në mediat rozë.
Ajo po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë imazhe të shumta së bashku me Ermalin, por edhe vetëm, me ç’rast po pëlqehet dhe komentohet mjaft nga ndjekësit e saj.

Çifti janë prindër të tre fëmijëve, Artit, Bunës dhe Erës. Por, dyshja tani janë në pritje të fëmijës së katërt.

Ariana, së fundmi me anë të një fotografie të publikuar në Instagram, ka treguar se ajo është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe se kjo shtatzëni asaj po i shkon shumë shpejtë. të bardhë e të gjatë ku po duket mjaft bukur.

Shtatzënia duket se ka reflektuar shumë në pamjen e saj, pasi që ajo duket shumë bukur.

 

View this post on Instagram

 

Already in month 5.This is going way too fast!

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Kujtojmë se, më 30 prill, Ermali ekskluzivisht në emisionin “1 Kafe prej Shpisë” ka konfirmuar që do të bëhet baba për herë të katërt. /21Media