Arilena Ara një femër me shumë stil

Arilena Ara një femër me shumë stil

Këngëtarja nga Shqipëria, Arilena Ara përveç zërit të veçantë që ka shquhet edhe për bukurinë natyrale dhe për stilin e saj unik.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku është shfaqur e veshur me një palë pantallona të shkurtër dhe një maic të zezë.

Në foto ajo dukej tejet atraktive./21Media