Arjola si princeshë

Arjola si princeshë

Arjola Demiri e cila u bë e njohur me rolin e Xhbanes, nga seriali ‘O sa mirë’ është mjaft e përfolur në mediat roze. Ajo komentohet shumë për bukurinë dhe stilin që e ka, shkruan rtv21.tv

Aktorja nga Tropoja, së fundmi ka publikuar disa fotografi në cilat shfaqet me fustan nusërie, të cilin duket se e ka veshur për ndonjë  rol të saj.

Për këto fotografi Arjola ka pranuar komente të shumta nga fansat e saj. /21Media