Krejtësisht natyrale

Krejtësisht natyrale

Ani pse jeni mësuar që Armina Mevlanin ta shihni gjithmonë të grimosur e të rregulluar, ajo duket shumë bukur edhe pa grim.

E këtë më së miri e dëshmon me videon e fundit që ka publikuar në Instagram.

Në video ajo shihet pa grim dhe me një veshje të përditshme./21Media