Femrat janë dërguar në mbajtje

Femrat janë dërguar në mbajtje

Policia në raportin e dërguar ka njoftuar se dje rreth orës 19:30 në Gjakovë, janë arrestuar dy femra dhe një mashkull, pasi që të njëjtit janë marrë me prostitucion.

Si prova materiale janë konfiskuar tre celular, thuhet tutje në raport.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarat janë dërguar në mbajtje, ndërsa dyshuari i tretë është liruar në procedurë të rregullt./21Media