Ajo u pa duke e ngulfatur qenin e saj

Ajo u pa duke e ngulfatur qenin e saj

Një grua nga Florida u arrestua pasi ajo u xhirua duke abuzuar me qenin e saj, ndërsa ata kaluan nëpër një parking.

Michelle Sieber, 26 vjeç, nga Tarpon Springs, Florida, u arrestua të premten dhe u akuzua për keqtrajtim të kafshëve pasi kalimtarja Vincent Minutello e xhiroi duke ngulfatur qenin e saj aq shumë saqë kafsha ishte lënë në këmbët e tij të pasme, transmeton rtv21.tv.

Videoja është realizuar në një parking në Tarpon Springs të premten në orën 10:45 të mëngjesit.

Ajo më pas fillon të ecë drejt furgonit, por qeni fillon të rezistojë duke refuzuar të ecë përpara. Përfundimisht ajo është në gjendje të marrë qenin të fillojë të lëvizë përsëri dhe të gjitha duket se janë në rregull, derisa qeni përpiqet të ikë./21Media