Mbappe nuk është objektiv i Arsenalit

Mbappe nuk është objektiv i Arsenalit

Skuadra londinezë, Arsenal janë jashtë garës për të nënshkruar më yllin e ri të Monacos, Kylian Mbappe sepse do të përqendrohen që të nënshkruajnë më sulmuesin e Lyonit, Alexander Lacazette dhe me anësorin e Monacos, Thomas Lemar, raporton Mail Online, shkruan rtv21.tv.

Mbappe ishte prioritet i Arsenalit deri tani, mirëpo interesimi i shumë klubeve nga Europa ka bërë që londinezë të dalin jashtë garës për shërbimet e tij./21Media