Klubi londinez ka hapur bisedimet për transferimin e Kingsley Coman

Klubi londinez ka hapur bisedimet për transferimin e Kingsley Coman

Arsenali ka hapur bisedimet më Juventusin për transferimin e sulmuesit, Kingsley Coman raporton Telefoot, shkruan rtv21.tv

20 vjeçari është i huazuar të Bayern Munich dhe do të jetë objektiv i shumë skuadrave gjatë afatit kalimtarë të verës sepse në garë për shërbimet e tij janë edhe Chelsea dhe Manchester City.

Coman është zhvilluar në akademinë e PSG-së deri sa kishte nënshkruar një kontratë më Juventusin në vitin 2014./21Media